Skup Samochodów AutoGTA Wrocław

skup samochodów Wrocław

Firma Auto GTA zajmuje się skupowaniem używanych samochodów na Dolnym Śląsku oraz świadczy usługi złomowania pojazdów. Kupuje zarówno zadbane jak i uszkodzone modele aut z roczników 1990-2017. Samochody wszelkiego rodzaju mogą jej sprzedać zarówno osoby fizyczne, jak i firmy (wystawia faktury).

Aktualnie głównym obszarem jej działalności jest województwo dolnośląskie, ale dodatkowo obsługuje również opolskie i lubuskie. Wieloletnie doświadczenie jej ekspertów motoryzacyjnych pozwala klientom na rzetelną wycenę sprzedawanego przez nich pojazdu i uczciwe, atrakcyjne stawki.

Dla wygody klientów firma oferuje zarówno wycenę pojazdów na miejscu, z bezpłatnym dojazdem do klienta, jak i szybką wycenę online. Jej specjaliści udzielają również fachowego doradztwa telefonicznego, a każde zaakceptowane auto kupują za gotówkę, bez zbędnych formalności. Bezpłatna wycena jest zupełnie niezobowiązująca i klient nawet, jeśli szuka porównania cen w innych miejscach skupu, to zawsze może do firmy wrócić i jest w niej mile widziany.

Skup Samochodów AutoGTA

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8951876724
Regon
020742967
Siedziba

ul. Piotra Czajkowskiego 11-13
51-171 Wrocław

  • Skup Samochodów AutoGTA Wrocław