Transport Pianin i Fortepianów

baner1Zastanawiasz się w jaki sposób przetransportować swoje pianino do nowego mieszkania?

Szukasz firmy, która zrobi to profesjonalnie, niedrogo i co najważniejsze – bezpiecznie? Na samą myśl o znoszeniu pianina z trzeciego piętra robi Ci się słabo?

Korzystając z naszych usług możesz być pewien, że potraktujemy Twój fortepian dokładnie tak, jakby był naszym własnym, zapewniając mu komfortową i wygodną podróż.

Gwarantujemy niezawodny i bezpieczny przewóz fortepianów.

Wrocław docenił już nasze doświadczenie i doskonałą jakość usług. Od wielu lat świadczymy swoje usługi ciesząc się zaufaniem, uznaniem i doskonałą reputacją.

Transport pianin i fortepianów – płacisz jedynie za to, czego tak naprawdę potrzebujesz

Wszystkie świadczone przez nas usługi, dostosowujemy precyzyjnie do Twoich potrzeb i oczekiwań. Oferujemy nie tylko transport fortepianów i pianin, ale również ich znoszenie oraz wnoszenie po schodach. Nasze auta są przystosowane zarówno do przewodu mniejszych (150 – 190 cm), jak i większych instrumentów (200-300 cm). Podczas wnoszenia instrumentu do wnętrza zawsze zachowujemy szczególną ostrożność, chroniąc go przed powstaniem zarysowań, zadrapań czy pęknięć, o które bardzo łatwo, zwłaszcza na wąskiej, ciasnej klatce schodowej.

Pracujemy również w soboty, niedziele i święta. Jesteśmy więc do Twojej dyspozycji zawsze wtedy, kiedy najbardziej nas potrzebujesz.

Oddając pianino lub fortepian w nasze ręce możesz mieć pewność, że dojedzie do celu w pełni bezpiecznie, a podróż nie zrujnuje Twojego budżetu.

Przewóz pianina last minute?

Jeśli w ferworze przygotowań do przeprowadzki kompletnie zapomniałeś, że Twoje pianino potrzebuje przecież specjalnych warunków i odpowiednio dużego auta – zadzwoń do nas. Zrealizujemy Twoje zlecenie jak najszybciej. Dzięki dużej ilości dostępnych pojazdów przewieziemy fortepian szybko i sprawnie.

Co nas wyróżnia?

Doskonale wiemy czym jest fachowy transport pianin. Wrocław i okoliczne miejscowości znamy perfekcyjnie, dlatego z sukcesem omijamy korki, nawet w godzinach szczytu.

Jesteśmy uśmiechnięci i uczynni, gwarantujemy czyste, niezawodne samochody oraz wysoką kulturę osobistą.

Jak zamówić usługę transportu pianina?

Aby zamówić usługę transportu pianina lub fortepianu, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Na podstawie przedstawionych przez Ciebie szczegółów dokonamy bezpłatnej wyceny i wspólnie ustaliśmy najlepszy termin realizacji oraz cenę. Każde zlecenie wyceniamy indywidualnie biorąc pod uwagę długość trasy oraz zakres naszych usług. Możesz być jednak pewien, że nie zrujnujemy Twojego budżetu. Jesteśmy doskonałym przykładem teorii, że znakomita jakość wcale nie musi być droga.