Przewóz i transport mebli

ekspresowe przeprowadzkiNadrzędnym celem naszej pracy jest przede wszystkim zadowolenie klienta, dlatego dołożymy wszelkich starań by przeprowadzka przebiegła możliwie szybko i bezproblemowo. Wszystkim klientom okazujemy zaangażowanie, a każde nowe zlecenie jest traktowane ze szczególną starannością. My, jak nikt inny, najlepiej zadbamy o Twoje mienie, czas i pieniądze.

Podane ceny obejmują zabezpieczenie, zniesienie, załadunek, rozładunek i wniesienie mienia. Dodatkowo zawierają koszt materiałów zabezpieczających oraz pojemników plastikowych. Więcej informacji dotyczących dostępności i warunków nieodpłatnego najmu pojemników można uzyskać pod numerem telefonu podanym na stronie.

 • 80 zł/godz – auto + 1 pracownik

 • 100 zł/godz – auto + 2 pracowników

 • 130 zł/godz – auto + 3 pracowników

 • 150 zł/godz – auto + 4 pracowników
 • 25 zł/godz – każdy dodatkwy pracownik

W przypadku zleceń poza granicami Wrocławia, wszelkie czynności związane z załadowaniem i rozładowaniem mienia, liczone są według cen podanych powyżej. Natomiast w trakcie jazdy (z punktu A do punktu B), zamiast roboczogodzin, naliczana jest kilometrówka.

 • 1,8 zł/km – liczone w obie strony (dotyczy TYLKO zleceń poza granicami Wrocławia)

W przypadku transportu pojedynczych rzeczy lub  przedmiotów o niestandardowych wymiarach prosimy o kontakt, w celu dokonania indywidualnej wyceny.

Podane ceny są cenami netto (należy do nich doliczyć podatek VAT).

Pierwsze dwie godziny są zawsze płatne w 100%. Każde kolejne rozliczane są proporcjonalnie do wykorzystanego czasu.

Oznacza to, że gdyby transport zajął np. 45 minut lub 1,5 godziny musisz zapłacić za pełne dwie godziny, ale jeśli zajmie 2,5 godziny zapłacisz za 2,5 a nie 3 godziny.

Podczas rozmowy z naszym pracownikiem, zostaniesz poproszony o podanie kilku ważnych informacji,dlatego zanim zadzwonisz odpowiedz sobie na poniższe pytania. Dzięki temu ułatwisz nam pracę, a sam unikniesz stresu i długiej rozmowy telefonicznej, która z pewnością miałaby wpływ na wysokość Twojego rachunku:) Oto one:

 1. Jak dużo rzeczy masz do zabrania? Czy są to jedynie pojedyńcze przedmioty lub kartony a może chodzi o całe mieszkanie? Postaraj się podać jak najwięcej szczegółów, nawet jeśli są to drobne rzeczy.

 2. Czy masz jakieś wartościowe przedmioty wymagające specjalnego zabezpieczenia?

 3. Czy dysponujesz dodatkowymi rękoma do pracy? Może ktoś z rodziny lub znajomych byłby chętny do pomocy.

 4. Jeśli posiadasz jakieś wielkogabarytowe rzeczy, zmierz ich wymiary. Może się okazać, że nie zmieszczą się one w drzwiach i konieczne będzie ich rozkręcenie. Pamiętaj by nas o tym poinformować.

Podane informacje pomogą nam w ustaleniu szczegółów całej przeprowadzki tzn. zaplanowaniu czasu pracy, liczby pracowników potrzebnych do pomocy, rodzaju niezbędnych narzędzi a także materiałów zabezpieczających.

 

Przewóz mebli

Realizacja przeprowadzki na własną rękę wbrew pozorom nie jest łatwa. Zmieniając mieszkanie często zabieramy ze sobą cały dobytek, jaki zgromadziliśmy przez kilkanaście czy nawet kilkadziesiąt lat. Dopiero podczas pakowania przedmiotów codziennego użytku, opróżniania szafek, szafeczek i komód zaczynamy zdawać sobie sprawę jak wiele ich rzeczywiście posiadamy.

Chcąc przewieźć meble, dodatki i akcesoria do nowego lokum warto postawić na wsparcie procesjonalnej, doświadczonej firmy, oszczędzając sobie przy tym ogromu niepotrzebnego stresu i zmartwień.

Korzystając z pomocy profesjonalnej firmy przeprowadzkowej to nie Ty, ale fachowcy wykonają najbardziej żmudną i kłopotliwą pracę. Istotnym walorem takiego rozwiązania są również duże, przystosowane do przewozu mebli samochody, które umożliwiają sprawne, szybkie i co najważniejsze efektywne działania.

Profesjonalne przeprowadzki – postaw na sprawdzoną jakość

Chcąc przewieźć meble o sporych gabarytach możesz:

 1. Pożyczyć samochód od kolegi,
 2. Rozkręcić je, podzielić na części i wykonać 127 kursów swoją osobową hondą Civic,
 3. Zatrudnić profesjonalną firmę przeprowadzkową i nie martwić się niczym.

Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić naszym klientom maksimum satysfakcji. Działamy kompleksowo i skutecznie. Wśród naszych usług znajduje się nie tylko transport mebli, ale również możliwość ich zniesienia oraz wniesienia po schodach. Wszystkim przewożonym przedmiotom zapewniamy należytą ochronę i bezpieczeństwo, zabezpieczamy je przed uszkodzeniem i powstaniem jakichkolwiek mankamentów. Szczególnie dbamy o delikatne przedmioty ze szkła, antyki oraz wszystkie przedmioty o dużej wartości (nie tylko materialnej). Szczególną ostrożność zachowujemy również podczas wnoszenia mebli do wnętrz, zwłaszcza na klatkach schodowych, gdzie niejednokrotnie narażone są na powstanie zarysowań, zadrapań i pęknięć.

Gwarantujemy niezawodny i sprawny przewóz mebli. Wrocław docenił już nasze doświadczenie i doskonałą jakość usług. Od wielu lat świadczymy swoje usługi ciesząc się zaufaniem, uznaniem i doskonałą reputacją.

Jakość w doskonałej cenie

Korzystając z naszych usług możesz być pewien, że nawet wysokość rachunku będzie dla Ciebie miłym zaskoczeniem. Nasz serwis to doskonałe połączenie znakomitej jakości z korzystną ceną. Doskonale wiemy czym jest fachowy transport mebli. Wrocław i okoliczne miejscowości znamy perfekcyjnie, dlatego z sukcesem omijamy korki, nawet w godzinach szczytu.

Jak zamówić usługę przewozu mebli?

Aby zamówić usługę, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Na podstawie podanych szczegółów wycenimy wartość usługi i wspólnie ustalimy optymalny termin jej realizacji. Dzięki uśmiechniętemu, kulturalnemu personelowi przeprowadzka upłynie w przyjemnej, beztroskiej atmosferze.