Agencja Arti-Bau – oferty pracy dla elektryków

elektryk z agencji Arti-Bau

Agencja pracy tymczasowej Arti-bau jest to miejsce, w którym pracownicy mogą znaleźć szereg ofert pracy za granicą. Ponadto pracodawcy, którzy potrzebują pracowników mogą ich wyselekcjonować spośród ponad 700 znajdujących się w bazie, część z nich a agencją pracy tymczasowej współpracuje już od siedmiu lat. Dużym atutem jest stała współpraca firmy ze stałymi kontrahentami, którzy pochodzą z Austrii, Holandii oraz Niemiec.

Firma świadczy możliwość stałego zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę, a także zapewnia ubezpieczenie oraz europejską kartę ubezpieczenia zdrowotnego. Arti-Bau działa na rynku już od wielu lat cały czas rozwijając się i poszerzając swoją ofertę, a także zyskując uznanie kolejnych pracowników oraz pracodawców.

Agencja pracy tymczasowej oferuje swoje usługi na terenie Polski oraz Unii Europejskiej. Z kolei firmy poszukujące pracowników nie muszą tracić czasu na pozyskiwanie wartościowych osób do pracy zaoszczędzając tym samym czas oraz pieniądze. Współpraca z agencją tymczasową Arti-Bau się ze sobą szereg korzyści.

Agencja Pracy Tymczasowej Arti-Bau

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8971746284
Regon
020841468
Siedziba

ul. Brzozowa 8
55-040 Ślęza

  • Agencja Arti-Bau – oferty pracy dla elektryków