Kontakt

PRZEPROWADZKI

Telefon: 000 12 34 56

Adres e-mail: biuro@nowaczyk-przeprowadzki.pl

NIP: 111-111-11-11

REGON: 222222222


Możesz skontaktować się z nami telefonicznie lub za pomocą formularza kontaktowego dostępnego na stronie. Postaraj się zawrzeć w nim jak najwięcej informacji dotyczących przeprowadzki, a w szczególności:

  • adres początkowy i końcowy,
  • piętro,
  • lista rzeczy do zabrania, w tym informacja o przedmiotach o niestandardowych wymiarach,
  • czy będziesz brał udział w przeprowadzce albo masz kogoś chętnego do pomocy,
  • interesujący Cię termin.

Pomoże to nam w zaplanowaniu czasu pracy, ustaleniu liczby potrzebnych pracowników, materiałów zabezpieczających i niezbędnych narzędzi.

Jeśli jednak wolałbyś się spotkać osobiście, w celu dokładniejszej wyceny, zawsze możesz umówić spotkanie. Przyjedziemy, wysłuchamy Twoich oczekiwań, przedstawimy ofertę i udzielimy wskazówek. Razem wybierzemy najlepszy wariant, dostosowany do Twoich potrzeb i możliwości. Takie spotkanie nie zobowiązuje do skorzystania z naszych usług, a co najważniejsze nie będzie Cię kosztować ani złotówki!

Jesteśmy pewni, że dzięki nam, myśl o przeprowadzce i ewentualnych kosztach, nie będzie Cię przyprawiać o zawrót głowy, a jeśli kiedyś znowu przyjdzie Ci się przeprowadzać, wspomnisz nas miło i ponownie zdecydujesz się skorzystać z naszych usług.


Zachęcamy również do skorzystania z formularza, w celu podzielenia się opiniami o naszej firmie. Każda uwaga jest dla nas cenna i na pewno zostanie uwzględniona.

Zapraszamy do kontaktu!