Przeprowadzki firm i biur

przeprowadzki firmNasza oferta jest skierowana przede wszystkim do firm. Specjalizujemy się w transporcie, na terenie kraju i za granicą. Dysponujemy odpowiednimi materiałami, dzięki którym jesteśmy w stanie przewieźć nawet najbardziej wartościowe przedmioty. Nasi pracownicy to wykwalifikowana kadra, służąca fachową pomoc, zarówno we wszystkich czynnościach mających na celu bezpieczne przetransportowanie mienia, jak i montażu i demontażu mebli.

Standardowy cennik kształtuje się natępująco:

(Podane ceny obejmują zabezpieczenie, zniesienie, załadunek, rozładunek i wniesienie mienia. Dodatkowo zawierają koszt materiałów zabezpieczających oraz pojemników plastikowych. Więcej informacji dotyczących dostępności i warunków nieodpłatnego najmu pojemników można uzyskać pod numerem telefonu podanym na stronie)

  • 80 zł/godz – auto + 1 pracownik

  • 100 zł/godz – auto + 2 pracowników

  • 130 zł/godz – auto + 3 pracowników

  • 150 zł/godz – auto + 4 pracowników
  • 25 zł/godz – każdy dodatkwy pracownik

W przypadku zleceń poza granicami Wrocławia, wszelkie czynności związane z załadowaniem i rozładowaniem mienia, liczone są według cen podanych powyżej. Natomiast w trakcie jazdy (z punktu A do punktu B), zamiast roboczogodzin, naliczana jest kilometrówka.

  • 1,8 zł/km – liczone w obie strony (dotyczy TYLKO zleceń poza granicami Wrocławia)

W przypadku transportu pojedynczych rzeczy lub  przedmiotów o niestandardowych wymiarach prosimy o kontakt, w celu dokonania indywidualnej wyceny.

Podane ceny są cenami netto (należy do nich doliczyć podatek VAT).

UWAGA! Przy większych zleceniach lub dłuższej współpracy udzielamy atrakcyjnych rabatów!   Jeśli więc Państwa firma planuje zmianę siedziby albo chciałaby podjąć stałą współpracę w zakresie usług transportowych, zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego. Na podstawie zgromadzonych informacji zostanie przedstawiona najkorzystniejsza oferta.

przeprowadzki biurPrzeprowadzki biur

Przeprowadzka biura to wymagające przedsięwzięcie, wymagające profesjonalnego, fachowego wsparcia. Odpowiednio przeprowadzona nie zakłóci regularnego rytmu pracy, umożliwiając pracownikom wykonywanie codziennych obowiązków. Dzięki temu firma nie będzie narażona na straty. Wybór wiarygodnej, sprawdzonej firmy przeprowadzkowej jest w tym momencie kluczowy. Cały proces powinien być przeprowadzony sprawnie, bezpiecznie i szybko. Doskonała organizacja obowiązków okaże się tutaj na wagę złota. Szukając niezawodnego partnera, dzięki któremu przeprowadzka biura będzie nie tylko owocna, ale również przyjemna, postaw na wieloletnie doświadczenie, uczciwość i najlepszych specjalistów. Naszą specjalnością są kompleksowe, profesjonalne przeprowadzki biura. Wrocław, tereny podmiejskie i pobliskie miejscowości to teren, na którym działamy. Jeśli chcesz wiedzieć czy obsługujemy również Twoją okolicę, skontaktuj się z nami.

Niezawodność i bezpieczeństwo

Posiadamy bogaty asortyment różnej wielkości aut, przystosowanych do przewozu mebli biurowych, biurek i krzeseł, przedmiotów wielogabarytowych (np. szaf) oraz sprzętu biurowego. Zapewniamy całkowite bezpieczeństwo i ochronę przewożonego wyposażenia. Każdy element zabezpieczamy w należyty sposób, szczególną ostrożność zachowujemy również podczas wnoszenia i wnoszenia mebli do budynków. Doskonale wiemy czym są fachowe przeprowadzki firm. Wrocław i okoliczne miejscowości znamy perfekcyjnie, dlatego z sukcesem omijamy korki, nawet w godzinach szczytu.

Przeprowadzka biura krok po kroku

W zależności od Twoich potrzeb i oczekiwań możemy zrealizować dla Ciebie jedynie usługę przewozu wyposażenia biura, wnieść i znieść meble i niezbędne akcesoria, a także dokładnie i starannie spakować i zabezpieczyć dokumenty, przybory i dodatki, znajdujące się na terenie przestrzeni biurowej. Gwarantujemy pełen profesjonalizm i konkurencyjne, dostosowane do zakresu usług ceny. Korzystając z naszych usług możesz mieć pewność, że zapłacisz jedynie za to, z czego rzeczywiście skorzystasz. Przeprowadzki biur bardzo często wykonujemy w weekendy lub w dni wolne od pracy. Nie musisz się więc obawiać, że praca Twojej firmy zostanie zakłócona, a wykonywanie obowiązków okaże się niemożliwe. Gwarantujemy niezawodne i sprawne przeprowadzki biur. Wrocław docenił już nasze doświadczenie i doskonałą jakość usług. Od wielu lat świadczymy swoje usługi ciesząc się zaufaniem, uznaniem i doskonałą reputacją.

Jak zamówić usługę przeprowadzki biura?

Aby zamówić usługę, skontaktuj się z nami mailowo lub telefonicznie. Na podstawie podanych szczegółów wycenimy wartość usługi i wspólnie ustalimy optymalny termin jej realizacji. Pamiętaj, że zlecając niezbędne działania profesjonalistom, będziesz mógł zająć się tym, co naprawdę istotne – rozwojem i prowadzeniem firmy, oszczędzając czas i … nerwy. Naszą specjalnością są kompleksowe przeprowadzki biura. Wrocław, tereny podmiejskie i pobliskie miejscowości to obszar, na którym działamy. Jeśli chcesz wiedzieć czy obsługujemy również Twoją okolicę, skontaktuj się z nami.