Auto-Master – blacharz i lakiernik samochodowy Wrocław

Blacharz i lakiernik znający się na swojej pracy potrafią zdziałać cuda. Auto-Master to miejsce w którym dobry blacharz i doświadczony lakiernik zajmie się każdym samochodem. W ofercie znajdują się nowoczesne i modne usługi oklejania folią, kompleksowe naprawy blacharskie i lakiernicze.

Lakiernik samochodowy Wrocław

Lakiernik samochodowy Wrocław

Na czas naprawy można wypożyczyć z salonu samochód zastępczy. Dodatkowo Auto-Master oferują usługi wyceny szkód, a także bezgotówkowego rozliczenia szkód. Blacharstwo samochodowe wymaga doświadczenia, a lakierowanie pojazdów to prawdziwa sztuka, dlatego warto postawić także na zapobieganie uszkodzeniom, czyli ochronę i renowację lakieru.

Blacharz samochodowy Wrocław

Blacharz samochodowy Wrocław

Oryginalne części zamienne z OC sprawcy oraz samochód zastępczy z OC sprawcy, nie są przywilejem, a prawem, które należy się poszkodowanemu kierowcy, dlatego Auto-Master wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów i pomaga w skorzystaniu z takich możliwości. Szybka i profesjonalna naprawa samochodu, pomoc w regeneracji lakieru, naprawa silnika, wymiana oleju to tylko niektóre z usług tego serwisu samochodowego.

Auto-Master

Kategoria
WWW
Telefon
NIP
8940026086
Regon
930263923
Siedziba

ul. Niedźwiedzia 11
54-232 Wrocław

  • Auto-Master – blacharz i lakiernik samochodowy Wrocław
  • Auto-Master – blacharz i lakiernik samochodowy Wrocław